Oferty pracy

Chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu? Aplikuj już dziś. Stale poszukujemy zarówno specjalistów w zakresie kruszyw (dział laboratoryjny, produkcyjny), jak i sprzedaży czy logistyki. Dla nas liczy się przede wszystkim chęć tworzenia. Oczekujemy od naszych współpracowników chęci rozwoju w określonym obszarze, dyspozycyjności i umiejętności pracy w grupie. W zamian za to oferujemy szerokie możliwości doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów.

Aktualnie Poszukujemy:


Kandydatów z doświadczeniem w zakresie badań kruszyw

Operatorów maszyn budowlanych: koparka, ładowarka

Kierowców pojazdów ciężarowych, kat. C+E
Zgłoszenia wraz z CV należy przesyłać na adres: praca@zpkszumowo.pl

Dołącz do naszego zespołu

Zobacz aktualne oferty pracy

Jak się u nas pracuje

Zdajemy sobie sprawę, że podstawę naszej firmy stanowią jej pracownicy, dlatego jednym z nadrzędnych celów, który nam przyświeca jest budowanie ciepłej i przyjacielskiej atmosfery pracy. Mając na uwadze przestrzeganie praw pracowniczych i praw człowieka kierujemy się wartościami moralnymi i etycznymi.
Dbamy o swoich pracowników zapewniając im możliwość rozwoju poprzez szkolenia umożliwiające zdobycie nowych umiejętności oraz poszerzenie specjalistycznej wiedzy. Wspieramy budowanie zaangażowania pracowników, dlatego prosto i czytelnie określamy zasady awansowania.
W naszym zakładzie nie ma miejsca na dyskryminację, dlatego każdy pracownik jest traktowany indywidualnie i z szacunkiem. Kładziemy szczególnie duży nacisk na bezpieczeństwo naszych pracowników, a wdrożony monitoring ryzyk a ich analiza pozwala zapobiegać wypadkom w pracy eliminując możliwe zagrożenia.